zz-biedronka.pl

zz-biedronka.pl

podroze ksztalca ale tylko wyksztalconych

O atrakcje. Od fascynującej historii Zamek Bellver do gotyckiej katedry La Seu i piersiach jaskiniach zwanych Coves del Drac, Majorka jest pełen niesamowitych miejsc turystycznych.

o Żywności. Nie przegap okazji, aby poddać się legendarnymi oliwkami i migdałami Majorce – a także miejscowa specjalność nazywa ENSAïMada, który jest unikalny dla słodkich ciast wyspy.http://slonko.eu

http://slonko.eu

Marbella

O plaż. Playa de la Bajadilla i Playa de Fontanilla są dwa z najbardziej ekskluzywnych plaż miejskich. Są ostateczne miejsca do opalania, sportów wodnych i obserwowanie ludzi.

o zwiedzanie. Nie przegap najstarszy kościół miasta (Iglesia de la Encarnación), spacer po Starym Centrum, arabskiej ściany lub Museo del Grabado Español Contemporáneo.

O Puerto Banus Marina. Ujrzeć stylu życia sławnych i bogatych w tej wspaniałej przystani znany obudowie łodzie wielu z najbogatszych ludzi na świecie, w tym króla Arabii Saudyjskiej.

Więcej pomysłów, aby pobyt kompletne, porozmawiaj ze swoim Hiszpania hotelowej recepcji. Nie tylko żyją w mieście odwiedzanej, ale specjalizują się w upewniając się, że podróż jest jak Hiszpanie mówią „perfecto!”

Wielki zasób hoteli Hiszpania.

Artykuł dzięki: