zz-biedronka.pl

zz-biedronka.pl

rozprawka czy podroze ksztalca maly ksiaze

rozprawka czy podroze ksztalca maly ksiaze

Estepona

O plaż. Z ponad 300 słonecznych dni w roku, Estepona to raj dla Beach-nawiązań jest. Koniecznie sprawdź Plaża Matas Verdes (w hotelu Marriott Playa Andaluza), Playa del Cristo i La Rada Beach.

O rozrywkowe. Znany ze swojego życia nocnego, Estepona tętni restauracji, barów i klubów nocnych po obu Calle Real i głównej drogi z widokiem na ocean. (Regularnie Zapytaj swojego Hiszpania Hotel jest concierge zalecenia, jak najgorętszych miejsc w mieście zmianami).

o zwiedzanie. Spędź popołudnie meandrujące urokliwymi uliczkami miasta. Wzdłuż drogi, prowadź poszukiwania tych zabytków: Torre del Reloj (wieża zegarowa), Iglesia de los Remedios (los Remedios kościoła) oraz Plaza de las Flores (Plaza kwiatów).

Denia

o Architektura. W tym mieście Oceanside, morze może równie dobrze być królem, ale architektura jest bardzo zbliżona. W 16 wieku, Ratusz 11 wieku Denia Castle, i dwóch 18-kościołów wieku (Ascuncion kościół w Plaza de la Constitutión i Kościół San Antonio (Plaza del Convento), jest to wspaniały widok na miasto na spacer.

o rynkach. Ponieważ ocean odgrywa kluczową rolę Denia, należy odwiedzić rynek pierwotny miasta ryb (La Longa) - odbywają się codziennie w porcie. Jest to wspaniałe miejsce, aby zobaczyć mieszkańców i sprawdzić towar, który może być na dzisiejszym menu w całym mieście.

O Zewnątrz. Poświęć trochę czasu na Mount Montgó Natural Park, gdzie można wziąć szlaków turystycznych, które prowadzą Cię przez bujne krajobrazy z pięknymi widokami, otwartych - lub po prostu spędzić dzień na relaks na jednej z okolicznych piaszczystych plaż.

Majorka (Mallorca)

O plaż. Skąpany w słońcu wyspy to mekka dla bywalców plaży, więc poprosić swoich Hiszpania Hotel jest konsjerż, który Lokalna plaża jest najlepsza dla osób ogląda, snorkeling lub po prostu wygrzewać się w słońcu i spędzić popołudnie ciesząc się widokiem.

Artykuł dzięki: