zz-biedronka.pl

zz-biedronka.pl

gdzie podrozowal pies ktory jezdzil koleja

gdzie podrozowal pies ktory jezdzil koleja

Kilka dni w Hiszpanii - hotele i atrakcje Nie chcesz przegapić

Z Barcelony do Marbella, unikalnej kultury hiszpańskiej, smaki nauka jazdy gdynia i krajobrazu czynią go jednym z najbardziej ekscytujących europejskich narodów do zbadania. Ale jeśli masz tylko kilka dni w jednym z inspirujących miast narodu, można naprawdę zrobić to sprawiedliwość?

Tak!

Z wspaniałych hoteli Hiszpania, wyjątkowej kuchni i kilka dobrze dobranych zabytków, można w pełni wykorzystać swój czas w tym słonecznym kraju graniczy graniczy z Morzem Śródziemnym, Gibraltar, Francja, Andora, Zatoki Biskajskiej, na Oceanie Atlantyckim i Portugalia.

Niektóre plamy koniecznie trzeba zobaczyć kilka z najważniejszych atrakcji turystycznych w kraju obejmują:

Barcelona

O plaż. Dla tych, którzy po prostu chcą doświadczyć legendarnych plaż hiszpańskich, nie przegap Sant Sebastià i Barceloneta plaż. Przy łącznej długości prawie dwóch mil, te słoneczne miejsca to największych, najstarszych i najbardziej popularnych plaż w Barcelonie.

O parkach. W 68 wyróżniających parków na terenie miasta, goście hoteli Hiszpania może znaleźć idealne miejsce na piknik i sprawdzić puls miasta. Niektóre z największych i najbardziej popularnych miejsc, aby spokojnie spędzić godziny są Montjuïc, Ciutadella Park (w którym mieści się budynek parlamentu, zoo kilka muzeów), Labirynt Park i Antoni gaudí 'S Park Güłokieć.

o muzeach. Z Narodowego Muzeum Sztuki Katalonii słynnej kolekcji sztuki romańskiej do znanego na całym świecie Muzeum Picassa, Barcelona jest wypełniona intymnych galeriach i muzeach ekspansywnych, gdzie można oddawać swoją pasję.

o Architektura. ulic Barcelony są usiane prac - zarówno dużych jak i małych - przez światowej sławy architektów, w tym Antoni Gaudi i Mies van der Rohe, nauka jazdy gdynia więc wybrać się na spacer w pobliżu hotelu Hiszpanii i pić w widoku.

Artykuł dzięki: http://hologramy-els.com/