zz-biedronka.pl

zz-biedronka.pl

podroze ksztalca i rozwijaja czlowieka

podroze ksztalca i rozwijaja czlowieka

Sześć Peru Tours nie można przegapić

Peru jest jednym z najbardziej fascynujących krajów świata. Odwiedź bogatych kulturowo miast, zwiedzanie zabytków, latać nad tajemnicze linie lub podróży przez las deszczowy. Tour wokół pięknych jezior, spacer szlakiem Inków i być na tyle blisko ze zwierzętami obserwować ich w prawdziwym stanie naturalnym. Cokolwiek szukasz zrobić w Peru, nie będzie objazd, aby ci.

Machu Picchu Tour

Podróż raz w życiu kulturalnym, duchowym i fizycznym zabierze cię do ruin Machu Picchu. Trek przez dziewięć biologicznych stref o zróżnicowanym terenie i zmieniających wysokościach. Udział w zwyczaje i kultura miejscowych rodzin wciąż żyjących w Andach, którzy nadal utrzymują stare tradycje. Zanurz się w urokliwych domków, relaks w gorących źródłach i pożreć kuchni lokalnej. Znaleźć się zainspirowany swoim majestatycznym otoczeniu podczas podążać ścieżką Inków.

Nazca Rozszerzenie Tour

Wielu ludzi przyciąga do tajemnicze linie Nazca z wielu powodów. W Muzeum Regionalnym Paracas znajdziesz skamieniałości, szlafroki, mumie i wiele więcej. Linie mogą być oglądane tylko przez powietrze, więc trzeba będzie przejechać samolotu podczas trasy tutaj. Można również zapoznać się z Wyspy Ballestas, do domu foki, pingwiny, lwy morskie i żółwie i korzystać z tych cichych, dziewicze plaże.

http://grywan.com/plaszcze-meskie/

Inca Trail Tour

To wyzwanie wędrówka prowadzi przez bezdrzewne przechodzi się do prawie 14.000 stóp wysokie, a następnie w dół przez warstwy chmur pokryte lasami i kończą się na progu Sun Gate. Tu jesteś wprowadzony do niewiarygodną widzenia Machu http://grywan.com/plaszcze-meskie/ Picchu oraz rzekę Urubamba. Będziesz spojrzeć z podziwem i niedowierzaniem na doliny i szczyty śniegiem, które przeszły wzdłuż drogi na szlaku i wspinać się po zamieszkach mchów, storczyków i paproci.

Peru Rainforest Tour

50 mile podróż łodzią w dół rzeki Amazonki zaczyna objazd, który zaprowadzi cię do składanych do odpoczynku dla przygody.
Artykuł dzięki: